Allianz Türkiye’den Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye, özel sağlık sigortası edinmeyi her bütçe için kolaylaştıracak yepyeni bir sağlık sigortası olan “Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”nı hizmete sundu. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK ile anlaşmalı özel

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapma vizyonuyla çalışan, sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye, özel sağlık sigortası kolaylığını her bütçe için erişilebilir kılan yeni ürünü “Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”nı tüketicilerin hizmetine sundu. Bu yenilikçi ürün sayesinde tüketicilerin, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki sağlık hizmetleri için alınacak ilave ücretleri ödemelerine gerek kalmıyor.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bütçe ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilme özelliğiyle de özellikle kısıtlı bütçeye sahip tüketiciler için ideal bir çözüm sunuyor. İlave ücret ödemeden daha yüksek standartlarda sağlık hizmeti almak isteyenlerin kolayca yaptırabileceği Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası uygun fiyat ve ödeme koşulları sunuyor. Sigortanın kapsadığı teminatlar şöyle:

Yatarak tedavi, suni uzuv, tıbbi malzeme, evde bakım ve ambulans teminatları (Zorunlu temel teminat grubu)

Ayakta tedavi teminatı (İsteğe bağlı teminat)

Doğum teminatı (İsteğe bağlı teminat)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bütçe ve ihtiyaçlar dikkate alınarak farklı anlaşmalı kurum ağı seçenekleriyle müşteriye özel hale getirilebiliyor. Bu bağlamda, “Turuncu +” anlaşmalı kurum ağı seçeneğinde; SGK ile her branşta anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarına ek olarak belli başlı branşlarda anlaşmalı olan özel sağlık kuruluşlarında gerçekleşecek tedaviler de geçerli kılınıyor. “Turuncu” anlaşmalı kurum ağı seçeneğinde ise sadece SGK ile her branşta anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında geçerlilik sağlıyor. Ayrıca, üç yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra yapılacak değerlendirme ile sigortalılara “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” elde etme şansı da sunuluyor. “Ömür Boyu Yenileme Garantisi”ne hak kazanıldığı tarihten itibaren ortaya çıkan hastalıklar için ek prim veya istisna uygulanmadan ve teminat kapsamı daralmadan yaşam boyunca güvence sağlanmaya devam ediliyor. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na özel diğer yenilikler de şirketin anlaşmasız olduğu ama SGK ile anlaşması olan kurumlarda anlaşma harici kurum limiti sağlanması ve doğum teminatında rutin gebelik kontrollerinde ekstra ayakta tedavi limitinin sağlanması.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında www.allianzsigorta.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabilir ya da Allianz Türkiye Youtube sayfasında yer alan tanıtım filmi izlenebilir.

Diğer Haberler